O książce

Pirat Beczka to znana postać z Głębokiego Morza z Siódmego Świata.

W jego opowieściach znajdziecie skarby, bitwy morskie, gadające zwierzęta, podróże w inne światy, a także zaczarowaną królewnę.

Najważniejsze jednak jest to, że z pomocą przyjaciół można pokonać wszelkie przeciwności i wyjść cało z niejednej opresji.

Czy uda się zdobyć magiczną lunetę, czy uda się pokonać potwora morskiego, czy uda się udobruchać Neptuna, czy uda się odnaleźć Wyspę Żab ?

O tych i o innych przygodach sympatycznych piratów pod wodzą Pirata Beczki, przeczytacie niebawem w naszej książeczce.

 

Opowieści Pirata Beczki to rodzinna inicjatywa, są to spisane historie opowiadane naszym dzieciom. Po latach przeleżanych w szufladzie, przyszedł czas aby bawiły inne dzieci tak jak kiedyś bawiły nasze.

W książce znajdziecie dziesięć rozdziałów, z których każdy przedstawia inną przygodę, inną opowieść Pirata Beczki. Treść jest wzbogacona o ilustracje Anity Zofii Siudy, które z pewnością spodobają się młodym czytelnikom.

 

Nasze wydawnictwo zostało objęta patronatem medialnym przez cztery portale internetowe: MIASTODZIECI.PL, QLTURKA.PL, TWOJAKULTURA.PL, PORADNIKMAMY.PL , przez klubo-księgarnię dziecięcą BADET.PL oraz miesięcznik dla rodziców MAMOTOJA

Dodatkowo, Opowieści Pirata Beczki zamierzamy wydać w formie elektronicznej na tablety. Oprócz większej ilości ilustracji, wersja ta będzie wzbogacona warstwą dźwiękową – fantastyczną interpretacją autorstwa Tomasza Góreckiego. Kiedy ? Jak tylko znajdziemy sposób na zorganizowanie finansowania i trochę czasu aby przypilnować całość.

Poniżej zamieszczamy galerię naszych rodzinnych ilustracji autorstwa babci Marzenki. Zapraszamy do oglądania.